Poniedziałek, 21 czerwiec 2021                                 www.JoannaBrodzik.2Q.pl
 

   Menu główne
:: Strona główna

:: Autobiografia
:: Filmografia
:: Wywiad
:: Nagrody

:: Galeria

:: Forum

   Reklama

Portal ślubny, ślub, wesele
Portal dla kobiet
Sennik


  

WYWIAD

zapis z czata na onet.pl

Joanna Brodzik - przebieg spotkania z 02 grudnia 2002 r.


Joanna Brodzik: Bardzo się cieszę, że mogę się z Wami spotkać. I mam nadzieję, że choć na dworze szaro i zimno nam przez godzinę będzie tutaj całkiem przytulnie. Proszę o pytania.

luke: dzień dobry pani Kasiu, skąd do nas pani przybyła, z planu, ze sceny, czy może nie dawno pani wstała ?

Joanna Brodzik: Trzecia odpowiedź jest właściwa. Trochę odsypiam ostatnie pięć miesięcy, kiedy praca na planie "Kasi i Tomka: zmuszała mnie do wstawania o 5.30.

eman: Czesc Asiu .... dlaczego jesteś bez Tomka?

Krzysztof_Kutyła: Pani Joasiu - moje gratulacje - u Pani talent idzie w parze z urodą (a to rzadkość) - Kasia i Tomek to mój ulubiony serial - fajnie, że ktoś pokazuje, że w Polsce można żyć wesoło i z humorem na co dzień

Joanna Brodzik: Tomek odwiedzi Was 5 grudnia o tej samej porze. Jesteśmy osobno, żebyście mogli nam zadawać osobne pytania. No, a poza tym byłby zazdrosny :-)

Joanna Brodzik: Panie Krzysztofie! Bardzo dziękuję w imieniu swoim i reszty ekipy. Mam nadzieję, że Twój pogląd nie ulegnie zmianie po następnej serii.

gwiazda: Przyznam, że podchodziłam do tego serialu bardzo sceptycznie, ku mojemu zaskoczeniu okazał się rewelacyjny z pewnością za sprawą świetnie odegranych przez was ról. Mam wobec tego pytanie, czy w codziennym życiu utożsamiasz się z Kasią?

Piter: Czy jesteś podobna z charakteru do Kasi, jeśli tak to w jakim stopniu?

Joanna Brodzik: To jest bardzo trudne wbrew pozorom pytanie. Jestem podobna do swojej bohaterki o tyle, że mamy te same gesty, tę samą twarz. Ale jednak jest to rola aktorska - czyli postać wymyślona. Obdarzyłam jednak Kasię swoim poczuciem humoru.

krzyś__: Jak długo Kasia zaszczyci nas obecnością w serialu "Kasia i Tomek" ? Myślę, że emitowanie serialu jak i tworzenie jego dalszych odcinków nie skończy się tak nagle - śmiem stwierdzić, że ów serial jest chyba jednym z lepszych jak nie najlepszych seriali emitowanych w Polsce.

Joanna Brodzik: Szanowny Panie, śpieszę donieść, że następna 30-odcinkowa seria "Kasi i Tomka" pojawi się już na wiosnę. Do tego czasu musisz Pan zadowolić się powtórkami.

Mali: słyszałam ze Tomek to straszny pedant czy daje ci we znaki na planie?

kris_: Joasiu pozdrów Tomka

romik; zawsze we wtorki i czwartki siadam z moim nowiuteńkim mężusiem przed telewizorem i płaczemy ze śmiechu, bo związek który wykreowaliście jest bliźniaczo podobny do naszego. Dzięki temu czasami zdajemy sobie sprawę z pewnych mechanizmów, które nami kierują. WŁAŚNIE ZA TO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!

Joanna Brodzik: Tomek nie jest takim potworem na jakiego wygląda. A pedantem nie jest, bo ciągle gubi swoje scenariusze. Pozdrowię go od Was na pewno. Pamiętajcie, że Tomek to Paweł. :-)

pio: Witaj Kasiu, czy starałaś się wzorować na postaciach z innych seriali komediowych ( np. "Szaleje za tobą" z Helen Hunt ) czy jesteś po prostu sobą ?

Joanna Brodzik: Oczywiście, znam serial "Szaleję za tobą" i przyznaję, ze jestem jego wielką fanką. Nałogowo też oglądam komedie romantyczne. Ale Kasia nie jest odwzorowana na żadnej istniejącej postaci. Nie jest nawet inspirowana bohaterkami zagranicznych edycji naszego serialu. Nie widziałam żadnej z wersji. Głównie dlatego, że prosił nas o to reżyser - Jurek Bogajewicz. Myślę, że dzięki temu nasze postacie są bardziej autentyczne.

Monia_: Kasiu, jak to się stało że to Tobie właśnie zaproponowano rolę w filmie "Kasia i Tomek"?

Joanna Brodzik: No cóż, prześlijmy z Pawłem przez gęste sito castingu. A jak twierdzi nasz reżyser, w pewnym momencie zdał sobie sprawę z tego, że Paweł i ja, to po prostu Kasia i Tomek :-)

krystian-bochnia: Czy w serialu dojdzie do ślubu z Tomkiem?

Mirella: Czy po tylu próbach Kasia i Tomek będą mieli dziecko czy tego nie ma w scenariuszu??

Joanna Brodzik: Tak sobie myślę, że skoro jest to serial o parze żyjącej na "kocią łapę", to ślub i dziecko rozwiązałyby wszystkie problemy naszych bohaterów i musielibyśmy naszą historię zakończyć napisem - "I żyli długo i szczęśliwie". Mam więc nadzieję, że Tomek będzie jeszcze się trochę migał.

Tomek_bez_Kasi: Kasia - czy przefarbowałaś włosy tylko na potrzeby filmu (serialu) czy wolisz być blondynką ???

Joanna Brodzik: Przefarbowałam włosy tylko na potrzeby serialu. Nadal jestem kryptobrunetką.

bartoszekil: Witam, odtwarzana przez panią postać w serialu bardzo przypomina mi moją dziewczynę co lekko ją irytuje, gdyż uważa, że Kasia jest niezbyt mądrą dziewczyną, ja natomiast uważam, że jest ona inteligentką kobietą, która po prostu lubi odgrywać od czasu do czasu mała dziewczynkę??

p_ok.: tak sobie czasami was oglądam i chyba informatycy mają właśnie takie koleżanki ewentualnie żony ( wszystko tak samo zwariowane ) Pozdrawiam

Joanna Brodzik: Spotykam wiele osób, które mówią mi, że sytuacje w serialu przypominają im sceny z rzeczywistości. I taki chyba jest cel tej historii, żeby w lekko krzywym zwierciadle zobaczyć siebie samych. I to jak fajnie się różnić pomiędzy sobą, między kobietami a mężczyznami.

cortin: Ponieważ rola, którą grasz w serialu jest rola raczej "głupiutkiej" Kasi ... czy miałaś z tego tytułu jakieś śmieszne uwagi ?

kropla: czy podoba Ci się typ kobiety jaka grasz, czy Kasia nie jest momentami zbyt infantylna?

Joanna Brodzik: Tak, moja koleżanka starsza aktorka, po jednym z odcinków zatelefonowała do mnie zaniepokojona i powiedziała - słuchaj, Kasia nie może zachowywać się jak idiotka. A ja jej na to - może czasami się tak zachowywać, bo każdej z nas się to czasami zdarza. W końcu Tomek też czasami bywa obrzydliwy i durnowaty.

jannoz: Myślę, że wielu widzów "Kasi i Tomka" zastanawia się, co pani osobiście sądzi o tym rodzaju związku? Długotrwały konkubinat jest postrzegany przez wielu jako związek nieprzyzwoity publicznie.

karo: w pewnym wywiadzie przeczytałam, że nie chcesz wyjść za mąż, dlaczego jesteś przeciwna tej instytucji?

Joanna Brodzik: Jestem człowiekiem o liberalnych poglądach i dość dużej tolerancji. Wydaje mi się, że w dzisiejszym świecie związek dwojga ludzi jest sprawą prywatną i osobistą i jako taki nie powinien podlegać dyskusji publicznej. Niech każdy żyje tak, jak chce.

Nie jestem przeciwna instytucji małżeństwa. Po prostu ja sama do ślubu nie jestem jeszcze gotowa, w przeciwieństwie do Kasi.

Jolka: czy filmowy Tomek według ciebie ma coś wspólnego z Twoimi życiowymi partnerami czy są takie cechy które można przypisać każdemu facetowi?

Joanna Brodzik: Absolutnie tak!!!

My_Name_is_Prince: witanko! który z tych seriali (moich ulubionych) podobał Ci się najbardziej? "Przystanek Alaska", "Cudowne lata" czy "Sekretny dziennik Adriana Mole'a lat 13 i 3/4" I dlaczego! Pozdrowionka

Joanna Brodzik: "Przystanek Alaska", dlatego że opowiada o małej społeczności w ekstremalnych warunkach. No i to poczucie humoru.

pimpel: Naprawdę muszę pochwalić Panią za styl gry w serialu "Kasia i Tomek" czy zobaczymy Panią w 2003 roku w filmach fabularnych (jeśli tak)to jakiego będą to gatunku filmy i czy będzie Pani grała w nich główne role ?

Joanna Brodzik: Drogi Panie, mam nadzieje, ze w 2003 r. zostaną wyprodukowane jakieś filmy fabularne i że ktoś zechce mnie obsadzić w którymś z nich. I że ja zechcę przyjąć rolę. I że scenariusz będzie fajny, itd. itd.

tomasso: Pani Kasiu z takim pięknym uśmiechem jest Pani stworzona do ról komediowych. Czy w najbliższym czasie planuje Pani udział w jakiejś pełnometrażowej komedii?

painter: pani Joanno... teraz czas na cos ambitniejszego... może dobra komedia...?

Joanna Brodzik: Trzymajcie kciuki.

Kitmistrz: Czy program "Apetyt na miłość" rozwinął Pani zdolności kulinarne ???

Joanna Brodzik: Moje zdolności kulinarne miały się całkiem nieźle i bez programu. Bardzo lubię gotować i polecam to wszystkim na długie zimowe wieczory.

Kałach: Czy ma pani w planach wystąpić jeszcze w jakimś serialu?

Joanna Brodzik: Na razie nie.

eman: Gdybyś mogła na jeden dzień wcielić się w skórkę jakieś osoby, kogo byś wybrała?

Joanna Brodzik: Madonnę.

majkel: 3 najważniejsze cechy z wyglądu zewnętrznego (w kolejności od najważniejszej) mężczyzny, który zainteresuje na tyle Joannę Brodzik, aby chcieć poznać go bliżej

Joanna Brodzik: Oczy świetliste jak gwiazdy, szlachetny profil i zarost George'a Clooney'a.

Joanna Brodzik: Bardzo Wam wszystkim dziękuje. Mam nadzieję, ze to spotkanie było pierwszym i jeśli pozwolicie to chciałabym Wam życzyć spokojnych świąt i wielkiej miłości w przyszłym roku


  
   Reklama

Copyright © 2Q.pl 2005 r. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Linki sponsorowane: Iwona Młyńska Dentafem